Sık Sorulan Sorular

Chatizm.com Sıkça Sorulan Soruların Cevapları

Sohbete Giriş Nasıl Yapılır?
Ana sayfamızda ve bu sayfanın yanında ve altında bulunan giriş kısımlarını kullanarak, kendinize bir takma isim yazıp "Giriş Yap" butonuna tıkladığınızda bağlantı kurabilirsiniz.
Ücretsiz Sohbet Nedir?
Sitemiz ücretsiz bir sohbet platformudur ve giriş yaptığınız için veya yetki aldığınız için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu sebeple en çok tercih edilen sohbet sitesi olarak biliniyoruz.
Özel Sohbet Nasıl Yapılır?
Site içerisinde kullanıcı isimlerini sağda göreceksiniz. Bunlara iki kez tıklayarak özel mesaj gönderme hakkına sahip olabilirsiniz. Özel sohbet kısmında küfür etmek yasaktır.
Kendi Chat Odamı Açabilir miyim?
Sitemizde oda açmak serbesttir ve bu oda açımını gerçekleştirmek için /join #Kanal komutu ile kendinize oda açabilir, daha sonra şifreleyebilirsiniz.
Nick Değiştirme Komutu Nedir?
Sohbet panelimizde yer alan nick değiştir butonunu kullanabilir ya da /nick Yeninick komutu ile kendi kod tercihiniz ile değiştire bilirsiniz.
Nick Kaydetme (Şifreleme) Komutu Nedir?
/Nickserv Register Şifre Mail komutu ile rumuz kaydınızı yapabilirsiniz. Panel üzerinden de şifre kaydetmeniz mümkün olabiliyor.
Asılı Kalan Nicki Nasıl Düşürebilirim?
/Nickserv Ghost Nick Şifre komutu ile sunucudan düştüğünüzde asılı kalan rumuzunuzu düşürebilirsiniz.
Bot Yoksa Kanalı Nasıl Temizlerim?
/Chanserv Temizle #Kanal komutu ile sunucuda bot yoksa veya arızalı ise; kanalı kendi yetkiniz üzerinden temizleye bilirsiniz.
Kanalda Nasıl Yetkili Olunur?
Çevrimiçi saatleriniz iyiyse ve sevdiğiniz bir odada yetkili olmak istiyorsanız, kanal founderi veya sopları ile iletişime geçebilir, kanalda yetki sahibi olabilirsiniz.
Kullanıcı Bilgilerine Nasıl Bakabilirim?
/Whois Nick veya /Nickserv info Nick komutu ile belirlediğiniz Nickin bilgilerine bakabilirsiniz.

Türkiye'nin Sohbet Chat Odaları